Izstādes rezultāti LISDEREVMASH 2018, Kijeva

Izstāde atkārtoti apstiprināja nozīmīga pasākuma statusu kokapstrādes nozarē. "Kokapstrāde" jau ilgus gadus ir bijusi tradicionāla speciālistu tikšanās vieta starptautiskajiem ražotājiem un piegādātājiem kokapstrādes un rūpniecības nozarē. Šīs nozares forums ir aktuāls un nozīmīgs tieši tagad, jo kokapstrādes rūpniecības dinamiskā attīstība mūsdienu apstākļos nav iespējama, neizmantojot efektīvas un videi draudzīgas tehnoloģijas, materiālus un iekārtas, kas bija plaši pārstāvētas izstādē.

Meitas uzņēmumā TOV «RMP Bioenergija» stendā tika prezentēts kokapstrādes atkritumu pārstrādes aprīkojums - RUF briketēšanas sistēma un Rudnick & Enners smalcinātāji, kā arī risinājumi biomasas atkritumu pārstrādei.

Mūsu stenda apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar mūsu jauno sadarbības partneri - C.F. Nielsen. C.F. Nielsen ir pasaules līderis mehānisko briketēšanas prešu ražošanā. No dažādām izejvielām - lauksaimniecības atkritumi, koksnes atkritumi, kā arī citu veidu biomasas atliekas un atkritumi. C.F. Nielsen piedāvā plaša mēroga brikešu risinājumus visā pasaulē, lai ražotu industriālās briketes, ko izmanto lielos katlos siltuma un elektroenerģijas ražošanas uzņēmumos utt., kā arī brikešu ražošanā, ko izmanto privātie patērētāji kamīnos un krāsnīs.

Jaunumi par izstādēm

 • Ligna - 2019
  27 - 31.05.2019

  Ligna - 2019

  Lielākā Eiropas kokrūpniecības izstāde.

  Hannovere, Vācija.


  RUF & C.F.Nielsen: Paviljons 25, Stends J49
  Rudnick & Enners: Paviljons 25, Stends D25
  Strojplast: Paviljons 26, Stends H28

 • Kokapstrāde 2019
  14 - 17.05.2019

  Kokapstrāde 2019

  XXII Starptautiskā izstāde "Kokapstrāde". Mežsaimniecības aprīkojums. Kokapstrādes iekārtas. Koka atkritumu utilizācija.

  Пивденный-ЭКСПО, Ļvova, Ukraina.


  Stenda Nr.21

 • Metalurģija. Litmash - 2019
  14 - 17.05.2019

  Metalurģija. Litmash - 2019

  Starptautiskā rūpnieciskā izstāde par metalurģiju, iekārtām, tehnoloģijām un produktiem "Metalurģija. Litmash - 2019".

  ЦВК «Экспоцентр», Maskava, Krievija.


  Paviljons 3, Stends F36