Mūsu projekti

 • Lignum R4 un Lignum R6, Baltkrievijā

  Šī gada augustā, uzstādījām Baltkrievijā divas jaunas briketēšanas preses RUF Lignum R6 un RUF Lignum R4. Jaunākais LIGNUM R modeļu hidraulisko piedziņu uzlabojums palielināja prešu efektivitāti par 25%. Uzņēmums pārstrādā priedes skaidas, ražojot briketes 670 kg/stundā ar Lignum R6 un 575 kg/ stundā ar Lignum R4, kopējā ražotspēja pārsniedz 1200 kg/stundā.

 • RUF 500 un Strojplast

  2018. gada jūlijā, SIA RMP uzstādīja Latvijas kokapstrādes uzņēmumā jaunu briketēšanas presi RUF 500 ar papildus bunkuru, kas sadalīja materiālu starp divām presēm, konveijera lentu, pa kuru sapresētās briketes pārvietojās un Strojplast iepakošanas iekārtu. Lai visas iekārtas mijiedarbotos, bija nepieciešams uzstādīt modernus vadības paneļus, kas informētu par katras iekārtas darbību un brīdinātu par kļūmēm.

 • RMP automātiskā iepakošanas līnija

  2018. gada aprīlī uzstādījām Lietuvā SIA RMP izstrādāto brikešu iepakošanas līniju ar ražotspēju 1,5t/st. Uzņēmums ražo briketes ar četrām briketēšanas iekārtām, kuru saražotais brikešu apjoms pārsniedz 1 tonnu stundā.

 • RUF prese Transbaikaliā

  2017. gada aprīlī tika uzstādīta jaunā RUF briketēšanas prese krāsaino metālu briketēšanai. Šī tehnoloģija ļauj efektīvi pārstrādāt metāla atlikumus otreizējā izejvielā.

 • Lignum R4

  Kokapstrādes uzņēmumā uzstādījām briketēšanas presi RUF Lignum R4 ar bunkuru un brikešu pakošanas galdu. Jaunākais LIGNUM R4 modeļu hidraulisko piedziņu uzlabojums palielināja preses efektivitāti par 25%.

 • Rudnick&Enners granulu siets

  Rēzeknē tika uzstādīts Rudnick & Enners granulu siets un lentes konveijers. SIA RMP uzstādīja abas iekārtas jau esošajā uzņēmuma granulu ražošanā. Granulu siets samazina putekļu daudzumu, atsijājot putekļus no granulām, kā rezultatā paaugstināja saražoto granulu kvalitāti.

 • Prese RUF 800

  Briketēšanas prese RUF 800 pārstrādā kokapstrādes uzņēmuma koksnes skaidu atlikumus 660kg/st. Iegūtās briketes uzņēmums realizē brikešu tirgū, tādā veidā padarot savu uzņēmumu maksimāli efektīvu. Šobrīd uzņēmumā jau uzstādītas četras briketēšanas preses RUF.

 • Smalcinātājs

  Lai sasmalcinātu tērauda skaidas. 2016 gadā Tatarstānā tika uzstādīts smalcinātājs ERDWICH M600/1-600-7,5 kW.

 • RUF 11/3300/50x50

  2016 gada tik auzstādīta RUF 11/3300/50x50 briketēšanas prese, kas birketē maisījumu no tērauda un alumīnija skaidām.

 • RUF 400 Briketēšanas prese

  Uzstādīta briketēšanas prese Sanktpēterburgā. Uzņēmums pārstrādā tabakas izstrādājumu atkritumus. Tas samazina atkritumu apjomus, lai transportētu un briketes ērti utilizēt.