Apzīmētie ar * lauki ir obligāti!

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aprīkojums koksnes un metālapstrādes atkritumu pārstrādei

Sūtīt ziņojumu
+371 67 286 442

Individuāls risinājums katram!

Katra uzņēmuma īpatnība ir materiāls, ko vēlas pārstrādāt. Lai veicinātu klienta attīstību un attaisnotu mūsu piedāvāto iekārtu kvalitāti, Mēs, balstoties uz Jūsu materiālu un tā apjomu, iesakām kādas iekārtas būtu piemērotākas, lai sasniegtu efektīvāku rezultātu.

Materiāla testēšana

Mēs piedāvājam testēt Jūsu materiālu (briketēšana/smalcināšana) pilnīgi bezmaksas, lai noskaidrotu vai Jūsu esošo materiālu ir iespējam pārstrādāt ar mūsu piedāvātajām iekārtām. Mēs veiksim detalizētu analīzi un nosūtīsim Jums testēšanas rezultātus, kurā atspoguļosim atskaiti par paveikto testēšanu. Ja vēlaties, lai mēs veiktu Jūsu materiāla testēšanu, lūgums aizpildīt formu un atsūtīt to mums.

Ražots Vācijā!

Mēs pārstāvam kompānijas, kuras savas iekārtas izstrādā un ražo Vācijā. Pateicoties speciālistiem, kvalitāte ir neapšaubāma. Lai nodrošinātu pilnīgu pārliecību par Jūsu pasūtīto iekārtu, tā pirms transportēšanas tiek testēta.

Palaišana ekspluatācija

Mūsu speciālisti veic iekārtas uzstādīšanu, tās palaišanu ekspluatācijā un darbinieku apmācību, lai nodrošinātu nepārtrauktu iekārtas darbību.

Tehniskais atbalsts

Neskatoties uz neapšaubāmu iekārtu kvalitāti, dabiski notiek detaļu nolietošana, kuras prasa nekavējamu nomaiņu vai remontu. Pateicoties rezervju detaļu noliktavai Rīga un mūsu speciālistiem, kuri spēj veikt detaļu nomaiņu vai konsultāciju telefoniski, mēs spējam nodrošināt augstas kvalitātes servisu.

Servisa speciālists – Aleksandrs Ostaševskis. Tel. +371 29297558