Kokmateriālu žāvēšanas kameras

Apraksts

Piedāvājam jaunu ekoloģisko un energotaupīgo ECO-Dryers tipa žāvēšanas kameras. Īpaši risinājumi, kuru mērķis ir samazināt kameru radīto troksni, samazināt un racionalizēt elektroenerģijas patēriņu, samazināt siltumenerģijas patēriņu, samazināt ūdens patēriņu mitrināšanai un optimizēt zāģmateriālu žūšanas laiku.

Zāģmateriālu žāvētavas ir izgatavotas no nerūsējošiem materiāliem, un to darbību kontrolē mikroprocesoru vadības sistēma. Tie ir paredzēti visu veidu zāģmateriālu žāvēšanai ar galīgo mitruma saturu līdz 6%, nodrošinot augstas kvalitātes iekraušanu un ērtu lietošanu.

Žāvēšanas kameras sienu un griestu nesošā konstrukcija ir izgatavota no ļoti korozijizturīgiem 1,5 mm (AlMg3) leģētā tērauda paneļiem un ļoti korozijizturīgiem 6060 T66 alumīnija profila karkasiem. Tie ir savienoti viens ar otru ar īpašu līmi un piestiprināti ar skrūvēm. Iekšējā odere ir pilnībā noslēgta. Uz kameru sānu sienām ir uzstādīta sliežu sistēma, kas ļauj uzstādīt vairogus, kas pasargā žāvētāja sienas no iespiedumiem iekraušanas laikā. Ārējais apvalks ir izgatavots no alumīnija trapecveida loksnes, kas papildus piešķir konstrukcijai stingrību.

Mūsu piedāvātie žāvētāji var tikt izgatavoti daudzos variantos, t.sk. ar ar vienvietīgiem, dubultiem vai salokāmiem vārtiem, pēc klienta individuālajām vēlmēm, atšķiras ar iekraušanas apjomu un izmantoto vadības sistēmu.

TROKŠŅA SAMAZINĀŠANA

Ir uzstādīta īpaša trokšņa slāpētāju sistēma. Šī sistēma krasi samazina krāšņu radīto troksni, kas ļauj novietot krāsnis vietās ar ļoti augstām trokšņa prasībām. Ir iespējams arī slāpēt jau uzstādīto kameru troksni. ECO-Dryers sērijas kamerām, pateicoties īpašajai sienu konstrukcijai (3 pārmaiņus minerālvates izolācijas slāņi) un kolonnu termiskajai struktūrai, ir raksturīgs par aptuveni 25% samazināts trokšņa līmenis salīdzinājumā ar standarta kamerām.

SAMAZINĀTS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ

EKO-žāvētāji saskaņā ar īpašu atlases programmu ir aprīkoti ar ventilatoriem ar zemāko iespējamo enerģijas patēriņu pie noteiktas kameras noslodzes. Pateicoties plašajam ventilatoru klāstam, mēs varam izmantot 10 veidu SIEMENS motorus ar jaudu no 0,37 ÷ 5,5 kW. ECO-Dryers automatizācija kā standarts ietver ventilatora ātruma kontroles sistēmu, izmantojot frekvences pārveidotāju (invertoru). Žāvēšanas programma īsteno dažādus ventilatora ātrumus atkarībā no zāģmateriālu veida, tā biezuma un pašreizējā slodzes mitruma. Pateicoties šai sistēmai, jūs varat ietaupīt līdz pat 30% elektroenerģijas. ECO-žāvētāja vadības sistēma ietver īpašu programmatūras moduli.

SAMAZINĀTS SILUMENERĢIJAS PATĒRIŅŠ

EKO žāvētājos siltuma patēriņa samazināšanai tika izmantoti šādi risinājumi:

  • Sienu izolācija palielināta līdz 150 mm.
  • Siltuma tiltu likvidēšana, izmantojot trīs mainīgus slāņus un īpašu konstrukcijas elementu izolāciju

Ūdens tvaiku kondensācija krāsnīs un ūdens novadīšana žāvēšanas telpā tiek novērsta, izmantojot sānu sienu un jumta siltumizolāciju.

Tika uzstādīts divkāršs augstas veiktspējas nerūsējošā metāla sildītāju komplekts (INOX + alumīnijs, uzstādīts kameras priekšā un aizmugurē) un izmantotas divas neatkarīgas temperatūras regulēšanas un kontroles sistēmas, pateicoties kurām neatkarīgi no ventilatora griešanās virziena un kameras slodzes, temperatūras vienmērīgums kamerā tiek radīts līdz 1°С; nav temperatūras svārstību, kas nodrošina vienmērīgu, ātru un ekonomisku žāvēšanu.

Katra kamera ir aprīkota ar īpaši izvēlētiem šķērsplūsmas alumīnija plākšņu siltummaiņiem, kas atgūst siltumu no kameras izvadītā gaisa; gada vidējā siltuma atgūšana sasniedz 30%.

ZĀĢA ŽŪŠANAS LAIKA OPTIMIZĒŠANA

ECO-Dryers žāvēšanas līnijā uzstādītā automatizācija ir aprīkota ar jaunu programmatūru, kas, pateicoties unikālām adaptīvām procedūrām, ļauj individuāli pielāgot vadības parametrus katrai kamerai. Īpašs programmatūras modulis mēra kameras reakciju uz piespiedu enerģijas impulsu pirms katra žāvēšanas procesa un tā laikā (korekcijai). Pamatojoties uz šo atbildi, tiek noteikti visi procedūru parametri. Tiek panākta īpaša, pastāvīga automatizācijas "pielāgošana". Pateicoties tam, žāvēšanas procesu var veikt optimāli, atbilstoši regulējot siltummezglu un kamīnus, pieskaņojot slodzes lielumam un siltuma avota strāvas jaudai. Pateicoties šai sistēmai, lietotājs pēc iespējas īsākā laikā saņem vēlamās kvalitātes koksni.

ŪDENS IEROBEŽOJUMS

Lai samazinātu ūdens patēriņu mitrināšanai, sērijā ECO-Dryers tiek izmantota unikāla augstspiediena mitrināšanas sistēma (sistēmas spiediens līdz 80 bāriem), kam ir šādas priekšrocības:

- tiek izslēgts siltumenerģijas patēriņš uz zāģmateriāliem un grīdas kondensētā ūdens iztvaicēšanai

- radikāli, aptuveni par 60%, tiek samazināts ūdens patēriņš žāvēšanas laikā

- žāvēšana tiek paātrināta precīzākas klimata uzturēšanas kamerā un gaisa apmaiņas samazināšanās dēļ, ko izraisa mitruma pārsniegums

Kontaktpersona

Konstantīns Mirošņiks

Pārdošanas vadītājs

+371 29474852 konstantin.miroshnik@rmp.lv
Uzdod jautājumu

Biežāk uzdotie jautājumi

1

Vai jūs varat nodot rūpnīcu gatavu ekspluatācijai?

Jā, mēs varam izprojektēt un nodot rūpnīcu gatavu ekspluatācijai, no jebkuras frakcijas un izejvielu mitruma.

2

Izgatavošanas un montāžas termiņš?

Viss atkarīgs no rūpnīcas jaudas, bet vidēji 8 – 10 mēn.

3

Atmaksāšanās termiņš?

No 3 līdz 7 gadi.

Uzdod jautājumu

Vai neatradāt meklēto informāciju? Uzdodiet savu jautājumu, un mēs uz to atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Jersikas iela 14,
Rīga, LV-1003, Latvija
darba dienās: 08:00 - 17:00 +(371) 67 286 442
jautājumiem un ieteikumiemrmp@rmp.lv
Paldies!

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

Ir jautājumi?

Atbildēsim! Pasūti zvanu no mūsu menedžera.
Parasti mes atzvanam 15 minūšu laikā.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Pasūtiet līzinga aprēķinu
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Nosūtīt CV
Kontaktinformācija
vakance
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Vai neatradāt meklēto informāciju?
Sazinies ar mums
Kontakta detaļas
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.