Serviss

Iegādājoties iekārtas kompānijā RMP, mūsu klienti saņem ne tikai augstas klases darbgaldus, bet arī uzticamu servisa apkalpošanu, kam ir nemazāk svarīga loma, sakarā ar veiksmīgu un bezpārtrauces ražošanas funkcionēšanas norisi.

Lai apkalpotu vairāk nekā 300 iekārtu vienības, kas ir uzstādītas Baltijas valstu teritorijā, kompānija RMP ir izveidojusi spēcīgu servisa komandu. Lai mūsu partneri novērstu finansiāla rakstura zaudējumus, kas rodas iekārtu dīkstāves gadījumā, mēs esam nodrošinājuši:

 • Telefonisku atbalstu cauru diennakti;
 • Rezerves daļu noliktavu Rīgā;
 • Speciālistu izbraukšanu uz izsaukuma vietu diennakts laikā.

Servisa centra kontaktinformācija:

a
 • Montāža un nodošana ekspluatācijā
 • Garantijas apkope
 • Diagnostika
 • Rezerves daļu piegāde
 • Remonta darbi
 • Materiāla testēšana
 • Programma NON STOP

Montāža un nodošana ekspluatācijā

Iekārtu kvalitatīva montāža un to nodošana ekspluatācijā ir iekārtu bezpārtrauces darbības un izmaksu samazināšanās, iekārtu tālākās smalkpiestrādes, ķīla.

Lai tiktu nodrošināta iekārtu korekta montāža, optimālu darba konfigurāciju iestatīšana un nākamo operatoru izsmeļošas mācības, iekārtu nodošanu ekspluatācijā veic RMP speciālisti.

Vairums gadījumos, iekārtu sakarā esošais garantijas laiks sākas ar to pieņemšanu no klienta puses, pēc iekārtas palaides un operatora mācību kursa veikšanas.

Garantijas apkope

Klientu vajadzību apmierināšana vienmēr bija mūsu galvenā prioritāte. Mēs ņemam vērā jūsu individuālās prasības projektēšanas un celtniecības etapā.

Mēs tāpat esam gatavi palīdzēt jums, kad jūsu ieguvums ir ieņēmis savu vietu pie jums ražošanā. Mūsu pieredzējusī servisa komanda piedāvā jums reglamenta darbus un atbalstu visa dzīves cikla garumā.

Mēs personīgi rūpējamies par tehnisko apkalpošanu, remontu, modernizāciju vai jūsu iekārtas remontu un nodrošināsim nepārtrauktu darbu neatkarīgi no jūsu sistēmas vecuma.

Diagnostika

Savlaicīgi diagnostikas darbi ļauj iekārtai strādāt daudz ilgāk, bez avārijas un neplānotām dīkstāvēm. Bet mēdz būt situācijas, kad iekārta pārtrauc pienācīgi strādāt.

Mūsu speciālisti profesionāli veiks darbu lai noskaidrotu un novērstu bojājumus un ātrāk  iedarbinātu iekārtu.

Rezerves daļu piegāde

Rezerves daļu un ātri nolietojamo sastāvdaļu operatīva piegāde, kā likums, tiek veikta līdz pat klienta namdurvīm, no noliktavas Rīgā, vai arī, ja nepieciešams, no ražotāja noliktavas Vācijā.

Remonta darbi

Mūsu servisa speciālisti ir gatavi sniegt jebkādu palīdzību iekārtas remontam.

STEIDZAMAIS REMONTS

Servisa speciālisti ir gatavi ierasties palīdzēt mūsu Pasūtītājiem minimāli īsākā laikā.

PLĀNOTAIS PROFILAKTIS REMONTS

Tas ir pasākumu kopums iekārtas tehniskai apkalpošanai un remontam ar mērķi nodrošināt tai drošu ekspluatāciju. Tekošā profilaktiskā apkalpošana un iekārtas uzraudzība:

 • plānotās apskates un pārbaudes
 • plānotie mazie un vidējie remontdarbi
 • plānotais kapitālais remonts
 • iekārtota remontu zona

Materiāla testēšana

Lai tiktu piemeklētas iekārtas, kas optimāli atbilst klienta pieprasījumam, mēs veicam testa izmēģinājumus ar pasūtītāja materiālu. Materiāla testēšana tiek veikta bez maksas Vācijas ražotājrūpnīcā.

Pēc testa veikšanas Jums tiks nosūtīti iegūtās produkcijas paraugi un detalizēts pārskats. Pēc Jūsu vēlmes, materiāla testēšanu ir iespējams veikt Jūsu klātbūtnē.

Programma NON STOP

RUF briketēšanas sistēmu ekspluatācija būs lētāka, iekārtu regulāru servisa apkalpošanu uzticot veikt RMP speciālistiem. Plānotā apkope palīdzēs samazināt avāriju bojājumus un neparedzētas dīkstāves.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu iekārtu darbību, RMP piedāvā pievienoties servisa apkalpošanas programmai NON STOP.

KAS IETILPST NON STOP PROGRAMMĀ?

 • RUF sertificētu specialistu regulāras vizītes
 • reglamenta darbu veikšana 2 reizes gadā, atkarībā no iekārtu nostrādātu stundu skaita: skrūvju pievilkšana, filtru, cilindru blīvgredzenu, hidraulisko šļūteņu, kā arī eļļas nomaiņa
 • iekārtu ārējā apskate
 • mezglu un detaļu nolietojuma vizuāla diagnostika
 • iekārtu iestatījumu regulēšana
 • detalizēta atskaite par paveiktiem darbiem ar turpmākām iekārtu apkalpošanas rekomendācijām

KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS JŪS IEGŪSIET PIEVIENOJOTIES NON STOP PROGRAMMAI?

 • prioritāro apkalpošanu
 • preventīvu bojājumu atklāšanu
 • 10% atlaide darbu izmaksām
 • iekārtu operatoru bezmaksas apmācības (2 stundas gadā)
 • ceļa izdevumu ietaupīšana līdz 50% iepriekš plānotiem braucieniem
 • attālinātas vadības pieslēgšana pie iekārtam operatīvai diagnostikai un regulēšanai (pēc pasūtījuma)
 • slodzes noņemšana no Jūsu uzņēmuma mehāniķiem
 • darbu veikšana Jūsu ražošanai pieskaņotājā laikā
 • oriģinālas rezerves daļas
 • garantija visa servisa darba veidiem
 • civiltiesiskas atbildības apdrošināšana RMP veicamiem montāžas, apkopes un remonta darbiem

KĀ PIEVIENOTIES NON STOP PROGRAMMAI?

 1. Pieteikuma nosūtīšana
 2. Piedāvājuma saskaņošana
 3. Līguma parakstīšana

Mūsu projekti

Briketēšanas sistēma Tukuma novadā

Briketēšanas sistēma Tukuma novadā

2023. gada decembrī mūsu speciālisti īstenoja projektu par briketēšanas sistēmas uzstādīšanu kokapstrādes uzņēmumā Tukuma novadā.
Sistēma sastāv no sekojošām daļām:briketēšanas sistēma RUF 200, barošanas konveijers ar padeves garumu 4700 mm, piltuve 600 x 1000, paplašināts eļļas dzesētājs, vadības skapis ar trīs motorus tiešas palaišanas sistēmu.
Objekta īpatnības: nomainījām veco presi, pieslēdzām papildus atlikumu padevi caur konveijeru, nostiprinājām preses dzesēšanas sistēmu, nodrošinājām ražīgumu līdz 240 briketēm stundā.
Mūsu speciālisti ir veiksmīgi veikuši visu augstāk minēto iekārtu kvalitatīvu montāžu, nodošanu ekspluatācijā, kā arī personāla apmācību.

Briketēšanas sistēmas Radvilišķu rajonā, Lietuva

Briketēšanas sistēmas Radvilišķu rajonā, Lietuva

2023. gada novembra beigās mūsu speciālisti veiksmīgi uzstādīja 3 jaunas RUF Lignum R6 briketēšanas sistēmas kokapstrādes uzņēmumam Radvilišķu rajonā, Lietuva.
Sistēma sastāv no sekojošām daļām:
3 briketēšanas preses RUF Lignum R6
3 putekļu izvadu komplekti
3 inspekcijas durtiņas
Mūsu speciālisti ir veiksmīgi veikuši visu augstāk minēto iekārtu kvalitatīvu montāžu, nodošanu ekspluatācijā, kā arī personāla apmācību.

Briketēšanas un pakošanas sistēma Madonas novadā

Briketēšanas un pakošanas sistēma Madonas novadā

2023. gada novembrī mūsu speciālisti īstenoja projektu par briketēšanas un pakošanas sistēmas uzstādīšanu kokapstrādes uzņēmumā Madonas novadā. Sistēma sastāv no sekojošām daļām: briketēšanas prese RUF Lignum R6 un pakošanas termotuneļis Strojplast Airless Advance ar gatavas produkcijas konveijeru. Mūsu speciālisti ir veiksmīgi veikuši visu augstāk minēto iekārtu kvalitatīvu montāžu, nodošanu ekspluatācijā, kā arī personāla apmācību. Pateicamies par uzticību un lai viss izdodas!

Briketēšanas un pakošanas sistēma Jēkabpils novadā

Briketēšanas un pakošanas sistēma Jēkabpils novadā

2023. gada oktobrī mūsu speciālisti īstenoja projektu par briketēšanas un pakošanas sistēmas uzstādīšanu kokapstrādes uzņēmumā Jēkabpils novadā. Sistēma sastāv no sekojošām daļām: divas briketēšanas preses RUF Lignum R6 ar putekļu izvadu komplektu, barošanas bunkurs 2m3 ar vāku un līmeņa sensoru, pakošanas termotuneļis Airless Advance ar gatavas produkcijas konveijeru (Strojplast). Mūsu speciālisti ir veiksmīgi veikuši visu augstāk minēto iekārtu kvalitatīvu montāžu, nodošanu ekspluatācijā, kā arī personāla apmācību.

Briketēšanas, pakošanas un paletēšanas sistēma Dobeles novadā

Briketēšanas, pakošanas un paletēšanas sistēma Dobeles novadā

2023.gada septembrī mūsu speciālisti īstenoja projektu par briketēšanas, pakošanas un paletēšanas sistēmas uzstādīšanu kokapstrādes uzņēmumā Dobeles novadā.

Sistēma sastāv no sekojošām daļām: 

Briketēšanas sistēma RUF Lignum Classic

Plēves termosarukuma iekārta Airless (Strojplast)

Gatavas produkcijas konveijers (Strojplast)

Paletēšanas iekārtas: šķirošanas galds, uz grīdas montēts pacēlājs, vakuuma pacēlājs, pusautomātiskais palešu ietinējs, grupēšanas galds, manipulators (Strojplast)

Palešu aptīšanas iekārtas (Strojplast)

Mūsu speciālisti ir veiksmīgi veikuši visu augstāk minēto iekārtu kvalitatīvu montāžu un nodošanu ekspluatācijā.

Automātiskā iepakošanas līnija Tallinā

Automātiskā iepakošanas līnija Tallinā

2023. gada jūlijā mūsu speciālisti īstenoja projektu par automātiskās iepakošanas līnijas uzstādīšanu kokapstrādes uzņēmumā Tallinā, Igaunijā.

Līnija nodrošina automātisku brikešu savākšanu no 3 RUF briketēšanas presēm, to tālāku transportēšanu līdz grupētājam, grupas veidošanu no 12 taisnstūrveida briketēm, sagatavotās grupas ietīšanu termorucīgajā plēvē, iesaiņojuma iziešana caur termotuneli un dzesēšanas staciju. Līnija ir aprīkota ar avārijas izejas ceļu, skrejlapas padevēju, brikešu plūsmas kontroli un  drošības sensori.

Mūsu speciālisti ir veiksmīgi veikuši visu augstāk minēto iekārtu kvalitatīvu montāžu un nodošanu ekspluatācijā. Rezultātā līnijas jauda palielināta līdz 240 pakām stundā.

Briketēšanas līnija Ropažu novadā

Briketēšanas līnija Ropažu novadā

2022.gada decembrī mūsu speciālisti veiksmīgi uzstādīja briketēšanas līniju Latvijas kokapstrādes uzņēmumam Ropažu novadā. Līnija sastāv no RUF briketēšanas sistēmām, transporta un vadības sistēmām. Projekts ietvēra šādus uzstādīšanas darbu posmus: veco iekārtu demontāža, skrāpju konveijera un barošanas gliemežtransportiera uzstādīšana, piecu briketēšanas prešu uzstādīšana jaunajās pozīcijās, elastīgu saišu uzstādīšana starp mezgliem, kabeļu trašu ieklāšana, elektropadeves pievilkšana, elektromontāžas darbi, mitro materiālu izvades uzstādīšana, teknes un iepakošanas galda uzstādīšana, operatora platformas uzstādīšana. 

RUF Lignum R6 Jelgavas novadā

RUF Lignum R6 Jelgavas novadā

2022.gada septembrī mūsu speciālisti veiksmīgi uzstādīja 2 jaunas RUF Lignum R6 briketēšanas preses Latvijas kokapstrādes uzņēmumam Jelgavas novadā. Uzņēmums jau nodarbojās ar koka atlikumu pārstrādi un ražoja briketes, bet nolēma iepriekšējās paaudzes RUF preses nomainīt pret jaunām, lai palielinātu ražotspēju un samazinātu elektrības izdevumus. Briketēšanas iekārtas Lignum R6 uzlabojumi hidrauliskajos dzinējos palielināja iekārtu efektivitāti par 25%. Kopēja ražotspēja ap 1500kg/st. Dienas laikā tās var saražot ap 36 tonnu brikēšu. Izejviela ir alksņa un ozola ēveļskaida. Pateicamies par uzticību un lai viss izdodas!

Līstīšu paku transportēšanas iekārtas palaišana

Līstīšu paku transportēšanas iekārtas palaišana

No idejas līdz gatavam produktam! RMP projektē un izgatavo nestandarta iekārtas, kuras ir pielāgotas klientu vajadzībām.
2022.gadā jūlijā Latvijas uzņēmumam tika uzstādīta koka līstīšu paku transportēšanas iekārta, kura sastāv no diviem ķēžu transportieriem, kuriem ir sava atsevišķa piedziņa. Piedziņa: elektromotors - reduktors montēts tieši uz transportiera rāmja.
90 grādu ķēdes konveijeru ar taisno daļu ( garums 9 metri) savienoja ar kopējo ražošanas līniju.
Paredzamā konveijera slodze - līdz 1000 kg vienlaicīga produkta klātbūtne uz līnijas.

RUF Lignum R6 Kuldīgā

RUF Lignum R6 Kuldīgā

2022.gada februārī mūsu speciālisti veiksmīgi uzstādīja 2 jaunas RUF Lignum R6 briketēšanas preses Latvijas kokapstrādes uzņēmumam Kuldīgā.Jaunākās tehnoloģijas no #RUF briketēšanas presēm ļauj ar dažāda frakcijas izejmateriālu ražot kvalitatīvas, viena izmēra un svara briketes.Lignum R6 uzlabojumi hidrauliskajos dzinējos palielināja iekārtu efektivitāti par 25%. Tā ir viena no lielākajām R sērijas priekšrocībām - mazāks enerģijas patēriņš uz jaudu. Izejviela ir priedes ēveļskaida. Atceries, pārstrāde samazina CO2 iedarbību.

Skatīt visus projektus

Biežak uzdotie jautājumi

1

Cik bieži jāveic apkope?

Apkopes grafiks ir norādīts preses lietošanas instrukcijā.

2

Mainījies darba preses operators, kas jādara?

Sazinieties ar mums, lai mūsu eksperti apmācītu operatoru strādāt ar aprīkojumu.

3

Kāda papildus informācija jāsniedz, lai
iesniegums tiktu izskatīts ātrāk?

Norādiet preses numuru, bojājumu aprakstu un nostrādāto stundu skaitu.

Uzdod jautājumu

Vai neatradāt meklēto informāciju? Uzdodiet savu jautājumu, un mēs uz to atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Jersikas iela 14,
Rīga, LV-1003, Latvija
darba dienās: 08:00 - 17:00 +(371) 67 286 442
jautājumiem un ieteikumiemrmp@rmp.lv
Paldies!

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

Ir jautājumi?

Atbildēsim! Pasūti zvanu no mūsu menedžera.
Parasti mes atzvanam 15 minūšu laikā.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Pasūtiet līzinga aprēķinu
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Nosūtīt CV
Kontaktinformācija
vakance
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Vai neatradāt meklēto informāciju?
Sazinies ar mums
Kontakta detaļas
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.