Kādam jābūt iekārtu piegādātājam

Pareiza piegādātāja izvēle – panākumu garantija. Tas ļauj ietaupīt ne tikai naudu, kas tiks izlietota kokapstrādes iekārtu iegādei un to uzturēšanai, bet arī palīdzēs samazināt līguma noslēgšanai nepieciešamo laiku. Rezultātā palielināsies ražošanas rentabilitāte un paaugstināsies tās efektivitātes līmenis.

Izvēles kritēriji

Uzticamība

Uzticamība – tas ir galvenais parametrs. Jebkurš pasūtītājs vēlas būt pārliecināts par savu piegādātāju. Uzņēmumam, kurš piedāvā savus pakalpojumus, jābūt:

  • Laika gaitā pārbaudītam, kā arī jābūt sadarbības pieredzei ar lieliem uzņēmumiem.
  • Tādam, kurš ir tirgū sevi pierādījis kā augsti kvalificēts uzņēmums savā nozarē, vienlaikus uzņēmums nedrīkst nest sev līdzi pagātnes grūtību nastu, kas ir tik ļoti raksturīgi pašmāju plānveida ekonomikas uzņēmumiem.
  • Spējīgam piedāvāt pasūtītājam skaidru sadarbības struktūru.

Uzticams piegādātājs – tā ir biznesa partnerības un ilgtermiņa sadarbības garantija.

Profesionalitāte

Uzņēmuma darbinieku profesionalitāte ir ne mazāk svarīgs faktors, kam jāpievērš īpašu uzmanību, izvēloties piegādātāju. Viņš apņemas informēt savu pasūtītāju, sniegt pilnvērtīgu un izsmeļošu konsultāciju, piedāvāt piemērotākās iekārtas koksnes smalcināšanai, kā arī informēt patērētāju par visām iespējamām izmaiņām. Tāpēc ir svarīgi, lai uzņēmumā strādātu kompetenti darbinieki, kuri spēj izprast klienta vajadzības.

Mūsu uzņēmums ievēro šīs rekomendācijas, tāpēc, pieņemot darbā personālu, rūpīgi pievērš uzmanību ne tikai cilvēka kvalifikācijai, bet arī darba procesu izpratnei.

Servisa kvalitāte

Vēl viens svarīgs faktors – tas ir kvalitatīvs serviss. Izvēloties piegādātāju, ikviens patērētājs īpašu uzmanību pievērš tā garantijas saistībām un pieejamībai. Augsts personāla profesionālais līmenis – tā ir lieta, kas ļauj uzņēmumam sniegt patērētājam pilnu pakalpojumu klāstu. Pieredzējušam piegādātājam vienmēr ir iekārtu remontam nepieciešamo materiālu krājumi.

Mūsu uzņēmuma gadījumā galvenā prasība personālam – tās ir zināšanas par iekārtu un to elektronisko komponentu programmatūras daļu. Šāds darbinieks ir gatavs jebkurā laikā sniegt kvalitatīvu konsultāciju, palīdzēt viņam, sastādīt viņam projekta tehnisko pamatojumu.

Atbildība

Bez tās neiztikt, lai izplānotu savas darbības dažus soļus uz priekšu. Tirgus ir ļoti nestabils, tāpēc sākotnēji ir jākoncentrējas uz atsevišķiem faktoriem, lai nenonāktu strupceļā. Uzņēmumam, kurš piegādā iekārtas, jābūt gatavam jebkurai situācijai un jebkurā gadījumā jāatbalsta klienta izvēle.

Iepirkuma izstrādes procesa laikā jāveic sistemātiska un kompleksa atlikumu pārstrādes iekārtu izvēle un atlase. Mēs cenšamies nodrošināt klientam pilnu pakalpojumu klāstu, jo saprotam, ka ikvienam ērtāk ir strādāt ar piegādātāju visos konkrētās jomas sektoros. Svarīgi ir ne tikai iegādāties, bet saprast, kāda veida palīdzību būs jāsniedz nepieciešamības gadījumā utt.

Produkciju, kuru piedāvā mūsu piegādātājs, ir daudzfunkcionāla, tāpēc mēs varam atrast individuālu pieeju katram klientam, lai apmierinātu viņa vajadzības. Uzņēmums piedāvā klientam savstarpējās attiecības, kas paredz nebeidzamu ciklu, sākot no pirmspārdošanas sagatavošanas līdz pasākumiem, kas paredz iekārtu modernizēšanu vai to nomaiņu.

Vēl mēs palīdzam saviem klientiem samazināt iekārtu iegādes un to apkalpošanas izmaksas. Tas tiek panākts, izmantojot līzinga tehnoloģijas, jo tieši šī norēķinu sistēma klientam visbiežāk kļūst par pievilcīgāko un ērtāko. Visas Jūs interesējošās lietas varat atrast šeit.

Jersikas iela 14,
Rīga, LV-1003, Latvija
darba dienās: 08:00 - 17:00 +(371) 67 286 442
jautājumiem un ieteikumiemrmp@rmp.lv
Paldies!

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

Ir jautājumi?

Atbildēsim! Pasūti zvanu no mūsu menedžera.
Parasti mes atzvanam 15 minūšu laikā.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Pasūtiet līzinga aprēķinu
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Nosūtīt CV
Kontaktinformācija
vakance
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Vai neatradāt meklēto informāciju?
Sazinies ar mums
Kontakta detaļas
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.