Metāla skaidu briketēšana, loģistikas optimizācija, ienākumu paaugstināšana

Ražošanas uzņēmumu efektivitāte, kas nodarbojas ar tērauda apstrādi, ieskaitot nerūsējošo, ir atkarīga ne tikai no produktīvu apstrādes centru izmantošanas. Pareizai pieejai ar uzņēmumā veidojošajām ēveļskaidām tāpat ir liels potenciāls. Šis potenciāls var tikt veiksmīgi realizēts sakarā ar augsti kvalitatīvas briketēšanas sistēmas ieviešanu, kuru ražo kompānija RUF Maschinenbau (Vācija) un kurai ir dažādi izmēri un produktivitāte.

Mūsdienīgas RUF hidrauliskās preses ēveļskaidu briketēšanai no dažādu tēraudu markām darbojas ar īpatsvara spiedienu līdz 5 000 kg/cm2 un produktivitāti no 30  līdz 3.000 kg/st. Pateicoties briketēšanai ēveļskaidu daudzums būtiski samazinās. Kompaktā ēveļskaidu forma – brikete – sniedz iespēju iegūt daudz augstākus ienākumus realizējot un ievērojami vienkāršo apstrādes procesus.  Izdevumi par pārvietošanu ar iekrāvēju  uzņēmuma iekšienē, kā arī transportēšana aiz tās robežām samazinās, kas noved pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas.

Turklāt, tiek novērsts augsnes piesārņojuma risks ar  eļļošanas – dzesējošiem šķidrumiem (EDŠ). Pie kam ļoti svarīgi, ka saturošais (EDŠ) ēveļskaidās briketēšanas procesā tiek izspiests līdz minimālam lielumam un pēc attiecīgām filtrācijām var tik no jauna iesaistīts ražošanas procesā. Tādā veidā, kompānijas, kas nodarbojas ar tērauda apstrādi, saņem papildus iespēju ražošanas izdevumu samazināšanā. Tas fakts, ka dažādās pasaules valstīs funkcionē vairāk kā 5000 RUF briketēšanas sistēmas, praksē tiek pierādīta to izmantošanas lietderība.

Tā, piemēram, vācu kompānija Lauble GmbH, pārstrādā nerūsējošās un cementējošās tērauda ēveļskaidas ar  RUF 15/4000/70 modeļa presi. Pateicoties šīs iekārtas izmantošanai, kompānija, kas specializējas uz precizētas sarežģītu detaļu virpošanas apstrādi, atbrīvoja ražošanas platības un samazināja (EDŠ) saturu  ēveļskaidās no 10 – 15 procentiem līdz 3x procentiem. Nospiestā un savāktā briketēšanas procesā eļla pēc filtrācijas un centrifūgēšanas tiek atgriezta apstrādes centros.

Cits piemērs: briketēšanas procesā uz vācu kompānijas EZ Zerspanung GmbH  RUF 4/3700/60x40 modeļa preses, ēveļskaidas atjauno lielu atdzesētās eļļas daudzumu, kas ir nerūsējošā tērauda ēveļskaidās. Tieši eļļas izspiešanas gadījumā no ēveļskaidām,  apstrādes kompānijai  briketēšanas prese atmaksājās mazāk  par trim gadiem. Vēl viena papildus priekšrocība noslēdzas ar to, ka ēveļskaidu daudzums, atkarībā no materiāla un ēveļskaidu veida, samazinās proporcijās no 1:4 līdz 1:10, ievērojami samazinot transportēšanas izdevumus.

Grieshaber GmbH & Co. KG uzņēmumā, pie 3-maiņu nepārtraukta darba procesa veidojas dažāda sakausējuma  nerūsējošā tērauda ēveļskaidas, kas tiek savāktas atsevišķi – pēc tērauda šķirnēm – tieši pie apstrādes centriem, tiek sasmalcinātas un briketētas ar RUF, EDŠ, kas ir iegūta no ēveļskaidām, atgriežas ražošanā, bet briketes, kas ir sapresētas no attiecīgas šķirnes  ēveļskaidām,  var dot maksimālu peļņu tās pārdodot. Tas fakts, ka kompānija ekspluatē 18 RUF preses, runā pašas par sevi no klienta skata punkta  apmierinātības pakāpes.

Jersikas iela 14,
Rīga, LV-1003, Latvija
darba dienās: 08:00 - 17:00 +(371) 67 286 442
jautājumiem un ieteikumiemrmp@rmp.lv
Paldies!

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

Ir jautājumi?

Atbildēsim! Pasūti zvanu no mūsu menedžera.
Parasti mes atzvanam 15 minūšu laikā.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Pasūtiet līzinga aprēķinu
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Nosūtīt CV
Kontaktinformācija
vakance
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Vai neatradāt meklēto informāciju?
Sazinies ar mums
Kontakta detaļas
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.