Pēcpārdošanas apkalpošana kā piegādātāja uzticamības rādītājs

Katrs projekts par iekārtu piegādi – tas ir ilgstošs saskaņošanas, pārrunu un detaļu  precizēšanas laiks. Sadarbība starp pasūtītāju un piegādātāju nevar un nedrīkst izbeigties ar iekārtas nodošanu ekspluatācijā. Tas, kā veidojas attiecības ar piegādātāju pēc projekta pabeigšanas, izsaka par to daudz vairāk, nekā visi skaistie vārdi, kuri tika izteikti pirms kontrakta parakstīšanas.

- Pēc iekārtas nodošanas ekspluatācijā mums paveras “karstā līnija”, stāsta RMP servisa inženieris Aleksandrs Ostaševskis. - Mēs pievēršam lielu uzmanību personāla apmācībai un daudz jautājumu viņiem  rodas, tieši pēc nodošanas, it sevišķi, ja ar mūsu tehnoloģiju viņi saskaras pirmo reizi. Tieši tādēļ mūsu speciālisti kādu laiku paliek uzņēmumā, lai palīdzētu operatoram pierast pie jaunās iekārtas. Bet arī pēc palaišanas-uzstādītāju aizbraukšanas sadarbība netiek pārtraukta. Mēs vienmēr esam sasniedzami: mūsu speciālisti ir gatavi atbildēt uz  jautājumiem, kas radušies par vadīšanu, uzstādīšanu, tieši par procesu –  katram pasūtītājam mēs izstrādājam individuālus algoritmus, ņemot vērā katras ražotnes īpatnības, kopīgi ar uzņēmuma personālu analizējam rezultātus un palīdzam tos optimizēt. Atkarībā no jautājumiem, to risināšanā var darboties gan  mūsu darbinieki no Rīgas ofisa, kā arī rūpnīcu-izgatavotāju pārstāvji.

- Pēc nodošanas ekspluatācijā ir ļoti svarīgi regulāri apkalpot galvenos tehnoloģiskos mezglus – stāsta Aleksandrs, - un mēs cieši sadarbojamies ar kokapstrādes uzņēmumu tehnisko personālu par jautājumiem, kas atbild par reglamenta prasībām un savlaicīgu iekārtas apkalpošanu. Tehnika ir tehnika, un ekspluatācijas laikā nenovēršami notiek situācijas, kad ir nepieciešams remonts vai kādu detaļu nomaiņa. Mēs sniedzam  vispusīgu palīdzību jautājumā par nepieciešamo rezerves daļu un komplektējošo daļu izvēli, iepirkšanu un uzstādīšanu , lai veiktu remontu saskaņā ar ES standartiem un izgatavotāja prasībām.

Ir jāpiebilst, ka gadījumā, kad vēršaties pie mums, mēs veicam komplekso  iekārtas izmeklēšanu tieši uzņēmumā, analizējam tehnisko stāvokli un mūsu darbagaldu savstarpējo sadarbību ar pārējām iekārtām tehnoloģiskajā ķēdītē. Piemeklējam drošus un efektīvus risinājuma variantus atkarībā no atklātajām problēmām. Mūsu piedāvājumā var iekļaut tādus pasākumus, kā nolietoto detaļu un mezglu nomaiņa, adapteru un kontrolieru uzstādīšana, kas ļauj automatizēt ražošanas procesus, regulēšanas un optimizācijas darbus. Personāla apmācība un instruktāža. Darbinieku zināšanu un iemaņu  pārbaude, kā arī ļoti daudz citu variantu. Protams, uzņēmumi, kuros mēs veicam modernizāciju, tāpat saņem no mums visaptverošu palīdzību jautājumos par iekārtu ekspluatāciju un apkalpošanu.

- Jā, mūsu sadarbība ar pasūtītāju nebeidzas vēl ilgu laiku pēc iekārtas piegādes un palaišanas, - secina Aleksandrs – Pat tad, kad iekārtas darbība ir savesta kārtībā un vairāk nav nekādu jautājumu, klienti griežas pie mums pēc padomiem, palīdzības citu ražošanas jautājumu risināšanā, un mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt. Mūsu daudzu ilgstošo gadu draudzīgās attiecības ar pasūtītāju – tas ir tas, ar ko mēs patiesi lepojamies!

RMP – ir uzticama, kvalitatīvu iekārtu biokurināmā ražošanā un rūpniecisko atlikumu pārstrādē, piegādātāja reputācija. Par servisa apkalpošanas jautājumiem lūdzam zvanīt pa telefonu +(371) 29 297 558 vai rakstīt uz e-pastu serviss@rmp.lv

Jersikas iela 14,
Rīga, LV-1003, Latvija
darba dienās: 08:00 - 17:00 +(371) 67 286 442
jautājumiem un ieteikumiemrmp@rmp.lv
Paldies!

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

Ir jautājumi?

Atbildēsim! Pasūti zvanu no mūsu menedžera.
Parasti mes atzvanam 15 minūšu laikā.

Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Pasūtiet līzinga aprēķinu
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Nosūtīt CV
Kontaktinformācija
vakance
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.
Vai neatradāt meklēto informāciju?
Sazinies ar mums
Kontakta detaļas
Komentāri
Nospiežot pogu "Iesniegt", es dodu savu piekrišanu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politikas noteikumiem.